• (044) 333-63-76
 • (063) 955-47-47

  Стійки ресепшн

  Ресепшн - це адміністративна зона в готелях, банках, різних закладах сфери обслуговування, офісах компаній з розгалуженою структурою. Тут працює співробітник, в обов'язки якого входить зустріч відвідувачів, клієнтів, їх реєстрація, перенаправлення до інших спеціалістів. Робоче місце співробітника від зони прийому, де знаходяться відвідувачі, відокремлює стійка ресепшн, яку також називають стійкою адміністратора. У Києві ці меблі дуже пострібні.

  Стійки ресепшн: як вибрати?

  Стійка ресепшн на замовленняВід конструкції стійки ресепшн безпосередньо залежить успішна організація робочого місця адміністратора, продуктивність його роботи, зручність клієнтів. Також це важлива частина іміджу компанії, як театр починається з вішалки, так офіс починається зі стійки ресепшн. Тому правильний вибір цього елемента офісної обстановки вкрай важливий.

  Розміри і форма стійки повинні відповідати розмірам та плануванню приміщення, де вона встановлена. В установах з великим потоком відвідувачів краще використовувати прямі, напівкруглі (дугоподібні), П-образні стійки, за якими можуть розміститися відразу кілька співробітників. Замкнені, у формі кола або квадрата, більше підходять для автосалонів, торгових центрів, приміщень великої площі. Якщо приміщення невелике, і прийом відвідувачів веде один співробітник, краще компактна кутова стійка, яка може бути елементом модульної системи, що включає в себе каталожні шафи, архівні стелажі.

  При виборі цих меблів потрібно звертати увагу на такі моменти:

  • площа поверхні стільниці та внутрішнє наповнення стійки ресепшн повинні забезпечувати можливість розміщення всього необхідного для роботи адміністратора і зручність доступу до документів, канцелярського приладдя, комп'ютерної периферії;
  • чим більший потік відвідувачів, тим вищі вимоги пред'являються до зносостійкості матеріалів, з яких виготовлені стільниця та фасадна частина стійки, вони повинні бути також стійкими до забруднень і невибагливими в догляді;
  • дизайн повинен гармоніювати з обстановкою в цілому, якщо в адміністративній зоні використовується інші меблі, вся вона повинна бути витримана в єдиному стилі;
  • неприпустимі будь-які дефекти деталей або збирання, адже стійка ресепшн - обличчя компанії.

  У Києві можна знайти офісні стійки ресепшн різного класу, від економ-категорії до преміум-сегмента, так що компанія з будь-яким рівнем доходів може підібрати відповідне рішення. Також популярне виготовлення стійок ресепшн під замовлення. Можна замовити стійку з урахуванням особливостей приміщення, специфіки діяльності компанії та похідних від неї особливостей роботи з клієнтами, кількості співробітників, які ведуть первинний прийом відвідувачів.

  Виготовлення стійки ресепшн на замовлення

  Продукція серійного виробництва може не влаштовувати замовника по ряду причин:

  • приміщення відрізняється нестандартним плануванням;
  • потік відвідувачів дуже інтенсивний, і за стійкою стандартних розмірів не вистачає місця для розміщення достатньої кількості співробітників;
  • дизайн стійки ресепшн повинен відображати профіль діяльності компанії, відповідати корпоративному стилю.

  Багато хто обирає замовити виготовлення модульної конструкції з можливістю різного компонування модулів, це найбільш функціональне рішення. Виробництво на замовлення починається з розробки концепції. Для цього представник меблевої компанії повинен вивчити місце, де буде встановлена ​​стійка, отримати максимально повне уявлення про особливості роботи з клієнтами в компанії замовника, ознайомитися з його побажаннями щодо дизайну та функціоналу (наповнення). Обирається матеріал і колір, обговорюється бюджет. Розробляється проектна документація, комп'ютерний макет. Після їх затвердження замовником здійснюється власне виготовлення під замовлення з попереднім збиранням в цеху та остаточно на місці.

  Замовити стійку на ресепшн в Києві

  Стійка ресепшн під замовлення в КиєвіКомпанія «Амеблі» здійснює виготовлення стійок ресепшн і інший офісних меблів на замовлення. Наша продукція відома на ринку офісних меблів з 2001 року, вона поєднує високу якість із конкурентними цінами:

  • виготовляємо стійки ресепшн різного класу, на будь-який бюджет;
  • пропонуємо широкий вибір колірних рішень;
  • гарантуємо увагу до всіх побажань замовника та вирішення найскладніших, нешаблонних завдань;
  • здійснюємо попереднє збирання, що дозволяє своєчасно виявити та усунути можливі огріхи, недоліки;
  • виконуємо весь спектр робіт під ключ, від розробки проекту до професійного збирання та встановлення стійок в офісах Києва.

  Зателефонуйте або напишіть нам на e-mail, щоб обговорити деталі та оформити замовлення.

   

  Замовляйте офісні меблі за індивідуальними проектами звернувшись до нас зателефонувавши за телефонами:

  • телефони в м.Київ:

  +38 (044) 537 60 76

  +38 (044) 537 60 77

  • мобільні телефони:

  Kyivstar  (067) 581 95 31

  МТС  (050) 208 39 95

  Life  (063) 955 47 47

  або надсилайте заявку на email  volha@a-mebel.com.ua чи  info@a-mebel.com.ua