• (044) 333-63-76
 • (063) 955-47-47

  Офісні меблі на замовлення

  Уточнити пошук

  Офіс - обличчя будь-якої компанії. Тут збираються відвідувачі, проводяться переговори з партнерами, наради зі співробітниками. Тому меблі повинні бути зручними, а також гармонійно виглядати в інтер'єрі і формувати сучасний простір.

  З урахуванням такої кількості вимог кращим рішенням будуть офісні меблі на замовлення від компанії «Амеблі». Ваші співробітники зможуть працювати в комфортній атмосфері, що позитивно позначиться на їх продуктивності. А виготовлення меблів на замовлення для відвідувачів допоможе створити невимушену обстановку, забезпечивши лояльне ставлення до вас.

  Зрозуміло, кабінет керівника теж необхідно облаштувати відповідним чином. Стильні та дорогі меблі вигідно підкреслять статус та добробут вашої компанії. А заодно підвищать інтерес клієнтів до ваших товарів або послуг. Також меблі на замовлення в Києві від «Амеблі» підкреслять стиль оформлення кабінету та створять комфортну атмосферу для керівника, що допоможе повністю зосередитися на роботі.

  Переваги офісних меблів на замовлення

  Вважаєте, що офісні меблі під замовлення - недозволена розкіш? Так, вони коштують трохи дорожче серійних моделей в магазині, це незаперечний факт. Зате у них є цілий ряд переваг, які легко покривають невелику різницю в ціні. А іноді вона і зовсім є єдиним варіантом для облаштування офісу.

  Ситуацій, коли найкраще підходить виробництво під замовлення, досить багато.

  офісні меблі на замовлення

  Серед основних можна відзначити наступні:

  1. Нестандартне планування офісу. Серійні моделі мають однакові габарити і не завжди підходять для організації робочих місць. В даному випадку доводиться жертвувати зручністю та вибирати те, що більш-менш влаштовує. Але можна звернутися в нашу компанію і замовити виготовлення меблів за власним проектом або за проектом, який ми спільно розробимо. Тим більше що коштують офісні меблі на замовлення недорого, при цьому забезпечують максимальний комфорт.
  2. Оформлення майбутнього офісу. Якщо ви тільки збираєтеся облаштовувати новий офіс, то послуга «офісні меблі під замовлення в Києві» буде найкращим варіантом. В першу чергу тому, що перед її виготовленням виконується 3D-візуалізація. У підсумку можна заздалегідь подивитися, як буде виглядати офіс, і внести будь-які корективи при необхідності. Це дає можливість грамотно організувати робочі місця з урахуванням всіх правил ергономіки. Крім того, первісне промальовування дозволяє заощадити витрати, відмовившись від тих рішень, які спочатку вам подобалися, але в підсумку погано виглядали в 3D-варіанті.
  3. Облаштування кабінету керівника. Це приміщення є «візитною карткою» організації, оскільки тут проходять важливі переговори, зустрічі з партнерами та VIP-клієнтами. Тому меблі повинні бути виконані з якісних матеріалів та фурнітури, відрізнятися презентабельністю, стильним зовнішнім виглядом, комфортністю, а також добре поєднуватися з інтер'єром кімнати. Наша компанія допоможе Вам підібрати найкраще рішення для облаштування кабінету керівника, з урахуванням Ваших індивідуальних вимог та особливостей приміщення.
  4. Оформлення стійки-ресепшн. Це обличчя вашої організації, тому повинно своїм зовнішнім виглядом доносити до клієнтів головну інформацію: назву, філософію, напрямок діяльності. Зрозуміло, серійні моделі тут абсолютно не підходять - впоратися з таким завданням можуть тільки елегантні меблі, виготовлені за індивідуальним проектом.

  Також виготовлення меблів під замовлення виручить в тих випадках, коли потрібні гарнітури, виконані в корпоративних кольорах вашої компанії. Адже в магазинах ви такі моделі не знайдете.

  Серед інших достоїнств виготовлення можна відзначити:

  • можливість додавати будь-які деталі та елементи, а також вибирати колірне рішення;
  • повну свободу в плані вибору габаритів та конструкції гарнітура;
  • можливість втілити будь-які ваші ідеї.

  І головне - можна раціонально використовувати офісний простір, розмістивши більше робочих місць і створивши максимальний комфорт для співробітників. У підсумку вони будуть працювати продуктивніше, що збільшить загальний прибуток вашої компанії. І на фоні цього невелика переплата за комфортні меблі буде просто несуттєвою.виготовлення офісних меблів на замовлення

  Виготовлення офісних меблів на замовлення: основні етапи

  Виготовлення виконується наступним чином:

  1. Створення концепції. Визначення набору меблів, опис функціоналу, 3D-візуалізація + розстановка в приміщенні.
  2. Визначення оптимальних габаритів. Організація робочих місць, вибір точок розташування меблів і коригування початкових розмірів.
  3. Визначення функціоналу. Опис основних завдань меблів та вибір оптимального варіанту з урахуванням виділеного бюджету.
  4. Вибір матеріалів. Підбір найкращого рішення з урахуванням ваших особистих переваг за естетичними властивостями, ціною та іншими критеріями.
  5. Створення остаточного дизайн-проекту. Узгодження функціоналу, габаритів і матеріалів, фінальне коригування 3D-макету.
  6. Розстановка меблів в інтер'єрі. Виїзд на об'єкт з метою огляду та отримання інформації для розташування офісних гарнітурів.
  7. Обговорення термінів та вартості проекту. Узгодження і запуск у виробництва.
  8. Виготовлення комплекту меблів, збірка та розстановка у Вашому офісі.
  9. Ухвалення роботи. Перевірка правильності розташування меблів, проведення невеликого інструктажу про основні правила експлуатації.

  Що стосується термінів, то в середньому виготовлення офісних меблів на замовлення займає від 10 робочих днів - залежно від конфігурації, функціоналу і інших ваших побажань.

  Чому краще замовити офісні меблі у «Амеблі»?

  Основні причини замовити офісні меблі в компанії «Амеблі»:

  1. Використання якісних комплектуючих. Будь-які матеріали (ДСП, МДФ, скло, фурнітура), які застосовуються у виробництві меблів, характеризуються бездоганною якістю. Завдяки цьому ви можете бути повністю впевнені в їх надійності та довговічності.
  2. Широка різноманітність колірної гами. Меблі нашого виробництва гармонійно виглядають в будь-якому стилі, будь то класика, мінімалізм, hi-tech. Та й перед виготовленням гарнітура завжди обговорюється його стиль та колір.
  3. Виконання роботи «під ключ». Ми здійснюємо повний перелік робіт: починаючи від підбору найкращого рішення і закінчуючи складанням в вашому офісі. Наші фахівці розставлять меблі в усіх приміщеннях - приймальні, переговорній, кабінеті керівництва.
  4. Гарантія якості. Компанія «Амеблі» працює на українському ринку офісних меблів більше 12 років. З нами співпрацюють численні підприємства з усієї України. Бездоганна якість меблів досягається завдяки попередній збірці в цеху - це допомагає швидко виявити наявні недоліки та добитися ідеального результату.

   

  Таким чином, меблі від компанії «Амеблі» - найкращий варіант для людей, які хочуть зробити інтер'єр приміщення стильним та затишним. А заодно забезпечити комфортну робочу атмосферу для своїх співробітників. Тому, якщо вам потрібні ексклюзивні та якісні офісні меблі - замовити їх можна в компанії «Амеблі», зателефонувавши за телефоном, вказаним на нашому сайті. Для уточнення будь-яких нюансів ви також можете звернутися за допомогою до менеджера - він проконсультує вас, відповість на будь-які питання, а при необхідності призначить день зустрічі та обговорення вашого майбутнього проекту з нашими фахівцями.

  Замовляйте офісні меблі за індивідуальними проектами звернувшись до нас зателефонувавши за телефонами:

  • телефони в м.Київ:

  +38 (044) 537 60 76

  +38 (044) 537 60 77

  • мобільні телефони:

  Kyivstar  (067) 581 95 31

  МТС  (050) 208 39 95

  Life  (063) 955 47 47

  або надсилайте заявку на email  volha@a-mebel.com.ua чи  info@a-mebel.com.ua