• (044) 333-63-76
 • (063) 955-47-47

  Вибір офісних меблів

  • 17 серпня 2018 13:31:03
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 717
  • 0

  Ви вирішили переобладнати приміщення офісу? Або, можливо, вам відкрили нову філію фірми? Тоді вам треба знати, що в створенні іміджу організації важливу роль відіграють офісні меблі. Від них залежить психологічний комфорт як відвідувачів, так і співробітників фірми. Отже, вибираємо нові меблі в офіс.

  Основні критерії вибору офісних меблів

  Перш за все вам необхідно знати вихідні параметри: розміри приміщення, кількість співробітників, передбачуване число відвідувачів і, звичайно, суму, яку ви готові витратити на меблі. На київському ринку нижня планка вартості одного робочого місця - близько 150 доларів. Зазвичай це стіл, мобільна тумба, крісло та невелика шафа для документів. Вартість меблів для середнього офісу в 5 чоловік складає, таким чином, близько 750 доларів.

  Перший параметр меблів - їх якість. Вона залежить не від країни виробництва, а від того, скільки грошей виробник вклав у виготовлення. Тому хороші меблі можуть бути і українськими, і російськими, і малазійськими, і італійськими. Якість - показник комплексний і складається у відповідності до декількох основних вимог. Меблі повинні бути зручними і конструктивно продуманими. У них повинні бути присутніми всі елементи, необхідні в офісі. Дізнайтеся, чи є в даній серії те, що може знадобитися вам не тільки сьогодні, але і пізніше. Бувало, що, зіткнувшись з необхідністю розширення офісу, клієнт із здивуванням дізнавався про відсутність в даній серії шаф для одягу.

  Різноманітність елементів повинна забезпечити вбудовування меблів в будь-яке приміщення. Меблі повинні забезпечувати різні конфігурації робочих місць. На українському ринку існують серії з кількістю елементів 100-120 одиниць. Бажано знайти саме таку серію. Якщо приміщення вашого офісу нестандартне, то краще частину предметів замовити. Сучасні тенденції в світі меблевого дизайну припускають використання криволінійних та асиметричних конструкцій. Можливо, вам прекрасно підійде вигнутий стіл або стіл, доповнений оригінальним елементом. Проявіть максимум фантазії і попросіть того ж від продавця. Наявність додаткових елементів незначно збільшить суму замовлення, але дозволить зробити офіс оригінальним.

  Серед елементів повинні бути такі, які дозволили б сформувати reception (приймальню зі спеціальними стійками вище основного рівня столів). Можливо, вам потрібні або в майбутньому знадобляться такі елементи. Меблі повинні враховувати сучасні тенденції в організації бізнесу (комп'ютеризацію та інш.) Тому в серії бажана наявність комп'ютерних столів, столиків для оргтехніки, підставок під системний блок.

  Збирання та розбирання офісних меблів

  Меблі повинні легко збиратися і розбиратися. У вас повинна бути схема, по якій складальники меблів змогли б зібрати меблі (8-10 робочих місць) за 1-2 години. При цьому після одноразового збирання-розбирання меблі повинні виглядати як нові. Якби ви знали, скільки з вигляду красивих та хороших меблів списується на брак після кожної меблевої виставки, на якій вона стоїть всього кілька днів! Багато в чому це пояснюється економією виробника на забезпеченні якості: слабка фурнітура (петлі, гвинти та ін.), непрактичні матеріали облицювання лицьових і бічних панелей, погана упаковка.

  Дізнайтеся у продавця, яка фурнітура йде на дані меблі. Більшість серій, незалежно від країни виробництва самих меблів, оснащується італійською фурнітурою. При огляді меблів переконайтеся, що на полицях в шафах (або там, де гвинти вкручуються безпосередньо в ДСП) немає слідів тирси, а матеріал покриття не відшаровується.

  Меблі повинні бути довговічними. Це стане в нагоді вам і в тому випадку, якщо через якийсь час ви захочете їх замінити (їх можна буде продати) або переїхати в інше приміщення. На довговічність меблів впливає матеріал та покриття основи, його опір зовнішнім впливам. В цьому плані ДСП - не найгірший варіант. Його застосування виправдано з технологічної точки зору: дозволяє створити рівну поверхню для нанесення верхнього шару, легше розкроюється, ріжеться та обробляється, ніж натуральні матеріали. Меблі з ДВП не такі вибагливі у використанні, ніж меблі з натуральних матеріалів. Крок вперед в цьому напрямку - плита ДВП, що складається з ще більш дрібних частинок, ніж ДСП. ДВП технологічніша, менш схильна до розмокання при випадковому і, як правило, агресивному впливі вологи (коли прориває трубу опалення або кондиціонування).

  Якими матеріалами краще обробити меблі

  Меблі, оброблені натуральним шпоном примхливі, вимагають обережного поводження. Якщо вам необхідний колір поверхні, що нагадує натуральні породи дерева, радимо зупинитися на меблях, покритих ламінатом (папір на основі меламінформальдегідних смол). На неї легко наносяться будь-які кольори, в тому числі малюнки, що імітують натуральне дерево. Єдиний недолік - мала зносостійкість поверхні. Без товстого шару така поверхня легко стирається, дряпається, не терпить високотемпературних впливів.

  Більш пристосовані до офісних умов меблі, облицьовані так званим меламіном - відносно товстим шаром полімерного покриття. Товщина його і методи нанесення на поверхню ДСП або ДВП можуть бути різними, різною буде і сама поверхня, а достоїнства і недоліки однакові. До переваг можна віднести чудову для офісних умов зносо- та термостійкість, до недоліків - обмежені можливості імітування натуральних порід.

  Отже, якщо вам необхідні меблі, виконані або оброблені натуральними породами, - не економте. Гарні меблі коштують чималих грошей. Якщо захотілося мати меблі класичних, натуральних відтінків і ви можете забезпечити їм “неекстремальні” умови експлуатації, радимо ламіновані меблі. Ну а якщо у вашому офісі постійно панує пожвавлення, співробітники курять за робочими столами або п'ють каву, оптимальним вибором могли б стати меблі, покриті меламіном.