• (044) 333-63-76
 • (063) 955-47-47

  Особливості кабінету керівника

  • 17 серпня 2018 13:33:14
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 1049
  • 0

  Кабінет керівника фірми або компанії - специфічне приміщення, в якому відбувається процес ухвалення відповідальних рішень. Обстановка кабінету повинна бути продумана до дрібниць, щоб, по-перше, зробити робоче місце "боса" максимально комфортним, а по-друге, сприяти зміцненню іміджу фірми серед партнерів та конкурентів.

  Кабінет керівника в сучасному стилі

  Серед стилів, що зустрічаються в кабінетах керівників, переважають, а часто і переплітаються класичний і сучасний «техно» стиль, що дозволяє максимально використовувати новітні досягнення науки і техніки.

  кабинет руководителя

  Меблі в кабінеті керівника відрізняються від решти всіх меблів в офісі своїм дизайном, величиною, технічним оснащенням, матеріалами, з яких вони виготовлені.

  Основні складові кабінету директора

  Стіл керівника більш громіздкий та великий (в класичному варіанті), ніж інші офісні столи: стільниця в 2 рази товстіша звичайної, ніжки і тумби масивні. Крім основного столу, робоче місце керівника буває укомплектовано приставними столами для прийому відвідувачів та підлеглих (це можуть бути і звичайні столи), а також тумбочками на колесах замість традиційних тумб письмового столу.

  Крісло керівника виділяється своєю висотою, а також технічною досконалістю. У більшості випадків воно буває обладнано газліфтом - пневматичним механізмом підйому сидіння. Деякі моделі крісел дозволяють не тільки регулювати кут нахилу спинки до сидіння, але і мають так званий регулятор пружини гойдання, що дозволяє корпусу шефа плавно відкидатися під певним кутом. Може регулюватися також і висота підлокітників.

  Крім крісла господаря, в кабінеті знаходяться стільці або крісла для прийому відвідувачів. Ці предмети меблів не мають технічного оснащення і служать для короткочасного сидіння різних людей.

  Шафи в кабінеті керівника зазвичай ставлять засклені, з розпашними або розсувними дверцятами в нижніх відділеннях. Вони служать для зберігання документів і книг. У деяких випадках з тією ж метою в кабінетах використовуються стелажі та підлогові тумби.

  Офісний диван є частим атрибутом кабінету. Це може бути традиційний двох- або тримісний диван (іноді з кріслами для відпочинку) або кутовий диван, на якому поміщається відразу декілька чоловік.

  офисный диван

  При виготовленні меблів для кабінетів керівника використовуються тільки найдорожчі матеріали.

  Корпусні меблі - готове рішення для вашого кабінету

  Корпусні меблі (столи, шафи, тумби і т.д.) виготовляються з деревини. Найчастіше це натуральний шпон, який може служити і основним, і матеріалом для обробки. Ним покривають кришки столів і фасади шаф. Ексклюзивні комплекти меблів для кабінетів можуть бути цілком виконані з масиву деревини.

  Найпоширеніші матеріал для виробництва таких меблів - високоякісні плити МДФ з покриттям з меламіну, ламінату або натурального шпону.

  Модна тенденція - широке використання скла - повною мірою проявилася у виробництві меблів для кабінетів керівника. Із загартованого прозорого або тонованого скла роблять кришки столів (стільниці), полиці та дверцята шаф. Високоміцне загартоване скло - це дуже практичний і гігієнічний матеріал, що створює одночасно ефект легкості меблів.

  Часто разом з склом у виробництві сучасних меблів використовуються металеві елементи. Самі модні метали - алюміній та нержавіюча сталь, які застосовуються при виготовленні ніжок столів, підлокітників та опор стільців і крісел, а також деяких деталей декору книжкових шаф і тумб. З того ж матеріалу часто бувають зроблені корпуси настільних ламп, світильників, настінного годинника і т.п.

  Мінімальна ціна комплекту меблів для кабінету керівника вітчизняного виробництва, що складається з двох столів, робочого і приставного, а також тристулкової книжкової шафи, складає приблизно $ 500.

  Середня вартість аналогічного по складу, але якіснішого гарнітура іноземного або спільного виробництва досягає $ 1000-3000.

  Ціна ексклюзивних наборів нічим не обмежена.