• (044) 333-63-76
 • (063) 955-47-47

  Як вибрати офісне крісло

  • 17 серпня 2018 13:28:57
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 590
  • 0

  До вибору офісного крісла варто підходити відповідально та уважно. Адже іноді доводиться проводити за робочим місцем цілий день, тому сидіти за столом повинно бути комфортно. В кінці важкого робочого дня або після важливих переговорів так хочеться спокійно відкинутися на м'яку спинку крісла і трохи відпочити, відпустивши напруження та проблеми.

  Крісла в офіс: види і особливості

  Офісні крісла бувають декількох видів: для керівника, для працівників і для відвідувачів. Крісло для керівника має бути не тільки функціональним, але і комфортабельним, підкреслювати статус начальника і виконане з дорогих матеріалів. Решта видів крісел можуть поступатися в розкоші, при цьому бути якісними. У грамотно підібраному кріслі ви будете почувати себе зручно і розслаблено, а також мати можливість переміщатися по робочій зоні, не встаючи кожен раз, щоб дотягнутися до потрібного предмета.

  офисное кресло

  Головне, на що потрібно звернути увагу, вибираючи собі крісло - це його комфортабельність. Яким би привабливим зовні і добротним на вигляд воно не було, ніщо не цінується так високо як зручність, особливо після декількох годин, проведених сидячи. Гарне крісло забезпечить анатомічно правильну посадку під час роботи і допоможе «розвантажити» м'язи під час відпочинку. Найважливіші характеристики при виборі зручного крісла наступні: саме крісло і його спинка повинні фіксуватися в заданому положенні і в будь-якій точці руху; можливість регулювання висоти і нахилу спинки, сидіння та підлокітників. Також важлива наявність поперекового валика, який буде підтримувати вашу спину в комфортному положенні. Сучасні якісні крісла володіють системою, що запобігає перекиданню крісла в момент різкого руху. Всі механізми регулювання повинні розташовуватися так, щоб можна було однією рукою поміняти нахил спинки, висоту сидіння або положення підлокітників, не встаючи при цьому з крісла.

  Властивості матеріалів для виготовлення крісел

  Друге, що визначає якість крісла - матеріал, з якого воно виготовлене. Краще, якщо це будуть екологічні матеріали, які вважаються нешкідливими і відповідними новому часу. Для оббивки крісла добре використовувати натуральну шкіру або висококласну синтетику, які дозволять шкірі дихати. Хоча потрібно враховувати, що такі матеріали вимагають особливого догляду та поводження. Більш практичною в експлуатації є оббивка з тканини або велюру, за нею легко доглядати, але виглядає вона просто, тому для крісла керівника не підійде. Класична основа крісла виконана з дерева, але останнім часом воно використовується все рідше і виконує роль швидше декоративного елемента. На зміну йому прийшли більш довговічні матеріали: пластик і метал. Стійка і нижня опора крісла виготовляються зі сталі, коліщатка зазвичай роблять із пластику, а каркаси можуть бути виконані зі сталі з пластиковим покриттям.

  І, звичайно, важливо вибрати правильний колір крісла, який би підходив під колір робочого столу. Також крісло повинне гармоніювати з інтер'єром кабінету по стилю, і органічно вписуватися в дизайн приміщення. Відповідність всім перерахованим вище вимогам гарантує вам вибір ідеально підходящого і комфортного крісла, яке буде служити вам довго та надійно.